• Son
GYF bebek yürüteci Çocuk Büküm Araba Taşınabilir çocuk Scooter 1-3-4 Yaşında Oyuncaklar 3 Renk Seçenekleri 41X55X29 CM (Renk:

GYF bebek yürüteci Çocuk Büküm Araba Taşınabilir çocuk Scooter 1-3-4 Yaşında Oyuncaklar 3 Renk Seçenekleri 41X55X29 CM (Renk:

Buyers rating:
₺ 0.00

Sayısı

♥ [135 derece güvenlik sınırı direksiyon] : sabit üçgen yapısı ve dört tekerlekli desteği sayesinde, sürüş sırasında bebeğinizin devrilmesini etkili bir şekilde önler. ♥ [arka tekerleğin tasarımını genişletin : daha kararlı bir şekilde, arka tekerlekler devrilmeyi önlemek için 12 cm yayılır, daha kararlıdır. ♥ [tamamen kapalı Tekerlek : çimdik koruması, tamamen kapalı tekerlek tasarımı, genişleme, EVA lastikleri, şok emilimi, aşınma direnci, sessiz, iç mekan kullanımı ve dış mekanlara ihtiyaç duymadan bebek uzuvlarının sıkışmasını önler. ♥ [Bebek Küçük Gece : insanlaşmış tasarım, düşme önleme ve düşme önleme, bebeğin huzuru. ♥ [4-tekerlek Yükseltme : Güvenli rollover önleme, üçgen istikrarlı braketi + sınırlı yerçekimi direksiyon, istikrarlı üçgen yapısı, pürüzsüz slayt. ● bisikletimiz çok güvenli, taşıması ve saklanması kolay olduğundan, bebeğin güvenliğini sağlamak için kaymaz pedal ve arka koltuğa düşmeyecek şekilde düzenlenmiştir.Bebeğe her zaman, her yerde bakabilirsin.Ürün Adı : Çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Yaş : 1-3-6 yılmalzeme : hdpürün ağırlığı : 6 kgrenk : Sarı, turuncu, pembeboyutu : 41x55x29cmürün özellikleri : hafif, şok emme, aşınma direnci.Not : 1. üreticinin önerileri 1-6 yaş arasındadır, bebeğinizin boyunu seçmenizi öneririz.2. koruyucu giysiler, taşıma için kullanılmamalıdır.3. Lütfen bir yetişkinin doğrudan gözetimi altında kullanın.4. Çocuklar çok küçükse, dengesizdirler, üç tekerlekli bisiklet üzerinde iyi bir kontrole sahip olana kadar ebeveynler çocuklara daha fazla dikkat etmelidir.5. Manuel ölçümler yaparken, çünkü ürün hataları dahil üç tekerlekli bisiklet sadece bazı renk.1. Bu ürün-3 Cm.Lütfen, farklı ekran, hangi sho.

Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif

Dik Kulplu Beka 06154 Yürüteç
  • Son
Değerlendirme:

Dik Kulplu Beka 06154 Yürüteç

Beka Walker, öncelikle iç mekan kullanımı için tasarlanmış, tamamen monte edilmiş bir akçaağaç ahşap arabadır.Sağlam bir doğal sert akçaağaç "yürüteç" oluşturmak için

₺ 0.00
Mertens Ahşap Aktivite Yürüteç
  • Son
Değerlendirme:

Mertens Ahşap Aktivite Yürüteç

Çevre Dostu, Çocuk Güvenli Su Boyası.ElGöz Koordinasyonunu Teşvik Eder.Ahşap tekerlekli renkli fil tasarımında bebekler için çeşitli aktiviteler.Bebek yürüteci yüksek kaliteli

₺ 0.00