• Son
Mors Matkap Kovanı, Dayanıklı Taşınabilir Kararlı Mors Şaft Halka Kesici, Manyetik Matkap Radyal Matkap için Gümüş

Mors Matkap Kovanı, Dayanıklı Taşınabilir Kararlı Mors Şaft Halka Kesici, Manyetik Matkap Radyal Matkap için Gümüş

Buyers rating:
₺ 0.00

Sayısı

Bu matkap chuck arbor mükemmel çelik malzemeden yapılmış, dayanıklı, güçlü ve istikrarlı.Bu Mors konikliği çalışma sırasında kararlıdır, kullanım sırasında iyi performansa sahiptir ve iş verimliliğini artırır.Sondaj sırasında harici soğutma gereklidir ve harici bir soğuk su nozulu veya kola kabı ile sulanabilir.Su ısıtıcısı olmayan ekipman tercih edilir.Bu Morse şaft halka şeklindeki kesici kullanımı kolaydır, taşıması kolaydır ve hızlı bir şekilde delinir.Manyetik matkaplar, radyal matkaplar, tezgah matkapları, tornalar, dikey matkaplar ve sondaj ekipmanları için uygundur.Özellik : 1. Bu matkap chuck arbor mükemmel çelik malzemeden yapılmış, dayanıklı, güçlü ve istikrarlı.2. Manyetik matkaplar, radyal matkaplar, tezgah matkapları, tornalar, dikey matkaplar ve sondaj ekipmanları için uygundur.3. Bu Morse şaft halka şeklindeki kesici kullanımı kolaydır, taşıması kolaydır ve hızlı bir şekilde delinir.4. Bu Mors konikliği çalışma sırasında kararlıdır, kullanım sırasında iyi performansa sahiptir ve iş verimliliğini artırır.5. Sondaj sırasında harici soğutma gereklidir ve harici bir soğuk su nozulu veya kola kabı ile sulanabilir.Su ısıtıcısı olmayan ekipman tercih edilir.Şartname : Öğe Türü : Konik Çardakmodel : mtr8renk : Gümüşmalzeme : çelikçapı : Yaklaşık. 19.05 mm / 0.8 Dahili Soğutma Armatürü : Delme sırasında harici soğutma gereklidir (harici soğutma nozulu veya kola sulama için kullanılabilir, su ısıtıcısı olmayan ekipman tercih edilir) Uygulama : Manyetik matkap, radyal matkap, tezgah matkabı, torna tezgahı, dikey matkap delme ekipmanı vb.Paket Listesi : 1 x Çardak Mors Konik1 x Anahtarı.

Daha fazla bilgi

Item Type:
 Taper Arbor
Model:
MTR8
Color:
Silver
Material:
Steel
Inner Diameter:
Approx. 19.05mm / 0.8in
External Cooling Fixture:
External cooling is required when drilling (external cooling nozzle or cola can can be used for watering, equipment without a kettle is preferred)
Application:
Magnetic drill, radial drill, bench drill, lathe, vertical drill drilling equipment, etc.
Package List:
1 x Arbor Morse Taper :
1 x Wrench :

Kategorisinde en iyi teklif

Royal Canin Kedi İdrarı Çok Kuru (7.7 Lb)
  • Son
Değerlendirme:

Royal Canin Kedi İdrarı Çok Kuru (7.7 Lb)

Değer Bulunamadı.ROYAL CANİN Veteriner Diyet kedi idrarı, kediler için özel olarak tasarlanmıştır.İDRAR SO formülü, struvit ile doygun olmayan ve kendiliğinden homojen kristalle

₺ 0.00