• Son
10 Parça Balmumu Makinesi Kalp Şeklinde Alüminyum Folyo Erime Balmumu Küçük Kase Pembe, ağız Çapı:6.8 cm / 2.7 inç yükseklik:

10 Parça Balmumu Makinesi Kalp Şeklinde Alüminyum Folyo Erime Balmumu Küçük Kase Pembe, ağız Çapı:6.8 cm / 2.7 inç yükseklik:

Buyers rating:
₺ 0.00

Sayısı

Alüminyum Folyodan yapılmış Tüy Dökücü Balmumu Kabı, ince, ekonomik ve hijyenik bir uygulama sağlar.Her türlü balmumu ısıtıcı makinesi,balmumu ısıtıcı vb.Için uygundur.Bu kaselerle, fasulye balmumunu kaselere koyabilir ve ısıtabilir ve eritebilirsiniz.Tüm vücutta epilasyon için parts.It epilasyon için vazgeçilmez bir araçtır.Biz kaliteli ve fiyat ile ürün satmak.Müşterilerden gelen her geri bildirime büyük önem veriyoruz.Mağazamızda almak ve satın almak hoş geldiniz.Açıklama : - Alüminyum Folyodan yapılmış Tüy Dökücü Balmumu Kabı ince, ekonomik ve hijyenik bir uygulama sağlar-Bu kaselerle fasulye balmumunu kaselere koyabilir ve ısıtabilir ve eritebilirsiniz. - Tüm vücut kısımlarında epilasyon için. - Epilasyon için vazgeçilmez bir araçtır. - Her türlü balmumu ısıtıcı makinesi,balmumu ısıtıcı vb. Için uygundur. - Boyut : yaklaşık.ağız çapı : 6.8 cm / 2.7 inç yükseklik : 2.4 cm/0.95 inç - Renk : Pembe gülpaket içeriği : 10 adet boş alüminyum folyo kase.

Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif