• Son
Alışveriş Çılgınlığı Elektrikli, Saç Kesme Profesyonel Çok Fonksiyonlu Elektrikli Folyo Tıraş Makinesi Ev Ofis için

Alışveriş Çılgınlığı Elektrikli, Saç Kesme Profesyonel Çok Fonksiyonlu Elektrikli Folyo Tıraş Makinesi Ev Ofis için

Buyers rating:
₺ 0.00

Sayısı

Çıkarılabilir kesici kafa, anahtarı saç kesimi ve tıraş herhangi bir zamanda, favorileri kırpmak için kullanılabilir.Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, istikrarlı ve sağlam, kullanım için dayanıklı.Hafif ve taşınabilir, ev ve seyahat kullanımı için uygundur.Karşılıklı tıraş, sakalını çekmez.Nazik yüz uydurma, pürüzsüz tıraş, kel kafa tıraş için de kullanılabilir.IPX7 vücut yıkanabilir, hızlı temizlik.USB şarj modu, şarj etmek için uygun.Acemi sınırı tarak, kesme uzunluğu kontrol etmek kolay.Çift bıçak ağı tasarımı, temas alanını arttırır, tıraş için kolaydır ve zamandan tasarruf sağlar, yüksek verim sağlar.Özellik : 1. Çift bıçak ağı tasarımı, temas alanını arttırır, tıraş için kolaydır ve zamandan tasarruf sağlar, yüksek verim sağlar.2. Karşılıklı tıraş, sakalını çekmez.Nazik yüz uydurma, pürüzsüz tıraş, kel kafa tıraş için de kullanılabilir.3. Çıkarılabilir kesici kafa, anahtarı saç kesimi ve tıraş herhangi bir zamanda, favorileri kırpmak için kullanılabilir.4. IPX7 vücut yıkanabilir, hızlı temizlik.USB şarj modu, şarj etmek için uygun.Acemi sınırı tarak, kesme uzunluğu kontrol etmek kolay.5. Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, istikrarlı ve sağlam, kullanım için dayanıklı.Hafif ve taşınabilir, ev ve seyahat kullanımı için uygundur.1 : 1 x Shaver1 x Favorileri Kesici Başlık1 x Kesici Kafa Koruma Cover4 Sınırı Comb1 x x Temizleme x Brush1 Bakım Oil1 x USB Şarj Cable1 x Manual Note USB Charging Charging Süresi : 2 Hours Package Listesi 5 WBattery Türü : (Dahil) Lityum Pil Pil Kapasitesi : 1000m Ah Charging Yöntem : Gümüş Gray Power 3377 Color MS ABSModel Folyo Shaver Material özellikler : Durumu : %100 Marka bod y Türü : : : : : : . Yüz yıkandıktan sonra hafifçe genişleyeceğinden, yüzünüzü yıkamadan önce tıraş olmak en iyisidir.2. Sakal aşağı doğru büyüdüğü için, ters tıraş, kılların dik durmasını ve tıraş edilmesini kolaylaştırabilir, bu nedenle tıraş olurken aşağıdan yukarıya doğru tersine çevrilmelidir.3. Tıraş olurken, cildi sıkılaştırmak için ellerinizi kullanın.Kesici kafasını kuvvetlice itmeyin.Kılları yay boyunca hafifçe kaydırarak temizleyebilirsiniz.Bıçak deforme olmuş ve hasar görmüşse, tekrar kullanılmamalıdır, aksi takdirde yaralanma tehlikesi olacaktır.4. En iyi sonuçları elde etmek için kesici kafa cilde yakın olmalıdır.Kullanım sırasında, en iyi tıraş etkisini elde etmek için bıçağın sakala engel olmadan yaklaşabilmesi için cilt ile cilt arasındaki açı 90 derecede tutulmalıdır.

Daha fazla bilgi

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Foil Shaver
Material:
ABS
Model:
MS-3377
Color:
Silver Gray
Power:
5W
Battery Type:
Lithium Battery (Included)
Battery Capacity:
1000mAh
Charging Method:
USB Charging
Charging Time:
2 Hours
Package List:
1 x Shaver :
1 x Sideburns Cutter Head :
1 x Cutter Head Protection Cover :
4 x Limit Comb :
1 x Cleaning Brush :
1 x Maintenance Oil :
1 x USB Charging Cable :
1 x Manual :
1. Because the face will expand slightly after washing, it is best to shave before washing your face. :
2. Because the beard grows downwards, reverse shaving can make the stubble stand upright and easy to shave, so when shaving, it should be reversed from bottom to top. :
3. When shaving, use your hands to tighten the skin. Don't push the cutter head vigorously. You can clean the stubble by sliding gently across the arc. If the blade is deformed and damaged, it should not be used again, otherwise there will be a danger of injury. :
4. The cutter head must be close to the skin to achieve the best results. When in use, the angle between the and the skin should be kept at 90 degrees, so that the blade can approach the beard without hindrance, in order to achieve the best shaving effect. :

Kategorisinde en iyi teklif

Braun 32BMulti Bls Yedek Folyo ve Kesici Kaset Siyah
  • Son
Değerlendirme:

Braun 32BMulti Bls Yedek Folyo ve Kesici Kaset Siyah

Orijinal Braun Serisi 3 320 330 340 380 & 390 Erkek Yedek Siyah Tıraş Makinesi Folyo Kesici Kafa Kaset.Tıraş Folyoları Ve Kesici Bloklar Zamanla Aşınmaya Maruz Kalan Hassas Parçalard

₺ 0.00