• Son
Dizüstü Yatak Tepsisi Masası, SAİJİ Ayarlanabilir Yatak için Laptop Standı, Katlanabilir Dizüstü Bilgisayar Masası (Gri, X-Large)

Dizüstü Yatak Tepsisi Masası, SAİJİ Ayarlanabilir Yatak için Laptop Standı, Katlanabilir Dizüstü Bilgisayar Masası (Gri, X-Large)

Buyers rating:
₺ 0.00

Sayısı

[AYARLANABİLİR DİZÜSTÜ bilgisayar masası] : Her iki taraftaki iki otomatik kilitleme düğmesi, yükseklikte hızlı değişimi kolayca yapabilir, Masa ayakları 5 farklı yüksekliğe ayarlanabilir(10.6" - 15.4 " arasında ayarlanabilir). Ayrıca, yüzey açısını ayarlamak için iki kelepçe kullanılabilir, yüzey ayarlanabilir 4 farklı açıya (0°-36°arası). [MODA YATAK MASASI] : Çıkarılabilir bir fare ve dizüstü bilgisayar kayması, cihazınızı tur masasında tutabilir ve tabletin ve farenin saiji dizüstü bilgisayar yatak tepsisi masasından kaymasını önleyebilir.Mükemmel bir hediye seçimi. [ÇOK FONKSİYONLU TAŞINABİLİR dizüstü bilgisayar masası] : Bu çok fonksiyonlu masa ofisinize, evinize veya ev ofisinize mükemmel bir katkı olacaktır.Bir dizüstü bilgisayar iş istasyonu, yatak için dizüstü bilgisayar standı, çocuk yatağı masası, mini yazı masası, dizüstü bilgisayar kanepe masası,ofis işleri için ayakta duran bir masa olarak kullanın,rahatlama ve üretkenlik için mükemmel bir denge haline gelir.Bu stand, 360 derece dönen, ellerinizi gevşetmenize, boyun yorgunluğunu azaltmanıza ve telefonunuzu istediğiniz mesafeye kolayca yerleştirmenize olanak tanıyan 33.46" (85 cm) esnek teleskopik kola sahiptir.4.0 İla 6.3 inç cep telefonları ile uyumludur.Yüksekliği Ayarlayabilir Miyim?Sabit bölümün yüksekliği 0 ila 2,75 inç(7 cm) arasında ayarlanabilir.Tablo : Mouse Fare çerçeveli ve dizüstü bilgisayar klipsli geniş bir yüzey, tabletin ve farenin masadan kaymasını önler. ♦ Bacaklar 5 farklı yüksekliğe ayarlanabilir (10.6" - 15.4"arasında ayarlanabilir). ◆ Diğer iki klips yüzey açısını ayarlamak için kullanılabilir ve yüzey 3 farklı açıya ayarlanabilir (0-36°arası).Stand : Telefon standının 85 cm uzunluğunda kolu vardır, sabit bölümün yüksekliği 0 ila 7 cm arasında ayarlanabilir. ?Kol, daha iyi bükülme performansı ve daha uzun ömür için 8,5 mm Alüminyum-magnezyum Alaşımlı katı kordondan yapılmıştır. ?Masa telefonu standı 360 derece dönebilir, ellerinizi gevşetmenize, boyun yorgunluğunu azaltmanıza izin verir.

Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif