• Son
KLHHG Paslanmaz Çelik Kağıt Havlu tutucu Punch-Ücretsiz Havlu Askısı Duvara Monte Rulo Kağıt Standı için Banyo Mutfak (Renk:

KLHHG Paslanmaz Çelik Kağıt Havlu tutucu Punch-Ücretsiz Havlu Askısı Duvara Monte Rulo Kağıt Standı için Banyo Mutfak (Renk:

Buyers rating:
₺ 278.08

Sayısı

Bu kağıt havlu tutacağı, sağlam ve dayanıklı, kırılması kolay olmayan birinci sınıf 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Havlu zımbasız havlu askısı, plastik sargı, çöp torbaları, havlular, kağıt havlular vb.Depolamak ve görüntülemek için kullanılabilir.Duvara monte rulo kağıt standının donanımlı vidalarla takılması kolaydır ve delme gerektirmez, hızlı ve kolay bir şekilde kurulmasını sağlar.Kağıt havlu tutacağı, silinmesi ve yıkanması kolay pürüzsüz bir yüzeye ve ince işçiliğe sahiptir.Havlu askısı kompakttır ve fazla yer kaplamaz, banyo, mutfak, oturma odası vb.Kullanım için uygundur.Şartname : Malzeme : Paslanmaz çelik.Renk : Gümüş, Siyah.Boyutu : 28x3.5x10.5 cm.Bu kağıt havlu tutacağı, sağlam ve dayanıklı, kırılması kolay olmayan birinci sınıf 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Havlu zımbasız havlu askısı, plastik sargı, çöp torbaları, havlular, kağıt havlular vb.Depolamak ve görüntülemek için kullanılabilir.Duvara monte rulo kağıt standının donanımlı vidalarla takılması kolaydır ve delme gerektirmez, hızlı ve kolay bir şekilde kurulmasını sağlar.Kağıt havlu tutacağı, silinmesi ve yıkanması kolay pürüzsüz bir yüzeye ve ince işçiliğe sahiptir.Havlu askısı kompakttır ve fazla yer kaplamaz, banyo, mutfak, oturma odası vb.Kullanım için uygundur.Paket içeriği : 1 x Kağıt Havlu Tutucu.1 x Traceless Etiket.2 x Vidalar.Not : 1. Işık ve ekran farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.2. Izin lütfen 0.5 - 2 cm nedeniyle manuel ölçüm farklılıkları.

Daha fazla bilgi

Material:
Stainless steel.
Color:
Silver, Black.
Size:
28x3.5x10.5cm.
This paper towel holder is made of premium 304 stainless steel, which is sturdy and durable, not easy to break. :
The towel punch-free towel rack can be used to store and display plastic wrap, garbage bags, towels, paper towels, etc. :
The wall mounted roll paper stand is easy to install with equipped screws, and no drilling needed makes it quickly and easily to be set up. :
The paper towel holder features smooth surface and fine workmanship which is easy to wipe and wash. :
The towel rack is compact and does not take up much space, suitable for use in the bathroom, kitchen, living room, etc. :
Package Included:
1 x Paper Towel Holder. :
1 x Traceless Sticker. :
2 x Screws. :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 0.5-2 cm differences due to manual measurement. :

Kategorisinde en iyi teklif

Tally Kağıt Havlu Tutacağı Nikel
  • Son
Değerlendirme:

Tally Kağıt Havlu Tutacağı Nikel

Umbra'dan Tally kağıt havlu tutacağı.Metalden yapılmış.Dekoratif finial birçok stille koordine eder.6 İnç çapında ve 13 inç yüksekliğindedir.Umbra Tasarım Grubu tarafından t

₺ 62.60