• Son
Deevoka 1: 1000 Japon Yamato Model Gemi Alaşım Gövde Statik Koleksiyonu

Deevoka 1: 1000 Japon Yamato Model Gemi Alaşım Gövde Statik Koleksiyonu

Buyers rating:
₺ 91.98

Sayısı

Diecast 1/1000 II Japon Savaş Gemisi Yamato Alaşım Simülasyon Koleksiyonu Model.An koleksiyoncular ve meraklıları için doğru ölçekli model.Çocuklar, arkadaşlar veya ordu hayranları veya ev dekorasyonu için mükemmel doğum günü hediyesi collectibles.It oturma odası, bar, şirket,kahve salonu, retro ve zarif, asil moda yerleştirilebilir.Yüksek simülasyon diecast savaş gemisi model oyuncaklar koleksiyonu.Açıklama : - Diecast 1/1000 II Japon Savaş Gemisi Yamato Alaşım Simülasyon Koleksiyonu Modeli. - Koleksiyoncular ve meraklıları için doğru ölçekli bir model. - Yüksek simülasyon diecast savaş gemisi model oyuncak koleksiyonu. - Çocuklar, arkadaşlar veya askeri hayranları veya ev dekorasyon koleksiyon için mükemmel Doğum günü hediyesi. - Oturma odası, bar, şirket,kahve salonu, retro ve zarif, asil moda yerleştirilebilir.Şartname : - Malzeme : Alaşım. - Fonksiyon : Ana taret döndürülebilir, namlu açıda ayarlanabilir ve ikincil döndürülebilir, plastik bir braket ile donatılmıştır (çıkarılabilir) Boyut Tablosu : Boyut : 26x4cm / 10.24x1.57inch.Paket içeriği : 1 adet 1/1000 alaşım savaş gemisi modeli.Not : Her monitörün renk kalibrasyonu nedeniyle renk biraz farklı olabilir.Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif ölçüm sapmasına izin verin.

Daha fazla bilgi

- Material:
Alloy.
- Function:
The main turret can be rotated, the barrel can be adjusted in angle, and the secondary can be rotated, equipped with a plastic bracket (detachable)
Size Chart:
Size:
26x4cm / 10.24x1.57inch.
Package Includes:
1 Piece 1/1000 Alloy Battle Ship Model. :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Kategorisinde en iyi teklif

İkinci Dünya Savaşı Fletcher Sınıfı Destroyer
  • Son
Değerlendirme:

İkinci Dünya Savaşı Fletcher Sınıfı Destroyer

El oyması Maun Ahşap Model Gemi.El işi ve El boyaması.Sergilenmeye hazır bir taban standı ile birlikte gelir.Ekran için hazır bir taban standı ile birlikte gelir.Üreticiden Amerika

₺ 0.00