• Son
Siyah Dövme Mürekkebi, 30 ml Profesyonel Parlak Renk Zarif Doku Toksik Olmayan Zararsız dövme mürekkebi Dövme DIY Desen(sarı)

Siyah Dövme Mürekkebi, 30 ml Profesyonel Parlak Renk Zarif Doku Toksik Olmayan Zararsız dövme mürekkebi Dövme DIY Desen(sarı)

Buyers rating:
₺ 25.18

Sayısı

Renk Kararlılığı : Bu dövme mürekkebi rengi uzun süre koruyacaktır, bu da solması kolay, güvenli ve kararlı değildir.Yüksek Güvenlik : Bu dövme mürekkebi toksik değildir ve insan vücuduna zararsızdır, ağır metal içermez, yan etkisi yoktur.Popüler Renk : seçtiğiniz için 5 popüler renkler vardır, dövme DIY desen için farklı ihtiyaçlarını karşılayabilir.Profesyonel Araç : Bu dövme mürekkebi dövme teknisyenleri, dövme severler ve yeni başlayanlar için profesyonel dövme aracıdır.Parlak Renk : Zarif dokuya sahip bu dövme mürekkebi, renklendirmesi kolay, parlak ve saf renkler sağlar.Nasıl Kullanılır : Uzun süre rengin 1 kısmı, tabakalaşma normal bir durumdur, kullanmadan önce iyice çalkalayın, tabakalaşma esas olarak toner yoğunluğu ve su yoğunluğunun farklı olması nedeniyledir. 2. Açtıktan sonra, lütfen 1 yıl içinde kullanın 3. Lütfen mürekkebi son kullanma tarihinden önce kullanın4. Dövmenin tamamlanmasından sonra, renk vücutta uzun süre korunur, bu da dövme sanatçısının becerisinden ve bakımından etkilenir.Şartname : Öğe Türü : Siyah Dövme Mürekkebi Malzeme : Sıvı Ürün Adı : Dövme Rengi Raf Ömrü : 3 Yıl Ürün Özellikleri : 30ml / Şişe Uygulama : Dövme Uygulaması Paket Listesi : 1 x Siyah Dövme Mürekkebi.

Daha fazla bilgi

Item Type:
Black Tattoo Ink
Material:
Liquid
Product Name:
Tattoo Color
Shelf Life:
3 Years
Product Specification:
30ml / Bottle
Application:
Tattoo Practice
Package List:
1 x Black Tattoo Ink :

Kategorisinde en iyi teklif