• Son
Profesyonel Kirpik Büyüme Serumu, Kirpik Bakımı Uzun, Kalın Kirpikler ve Kaşlar için Besleyici Sıvı Cilt Dostu Çözüm (5ml)

Profesyonel Kirpik Büyüme Serumu, Kirpik Bakımı Uzun, Kalın Kirpikler ve Kaşlar için Besleyici Sıvı Cilt Dostu Çözüm (5ml)

Buyers rating:
₺ 19.98

Sayısı

【Güçlü Kirpik Büyüme Özü】 : Profesyonel kirpik özü, doğal, gözle görülür şekilde daha uzun, daha sıkı kirpiklerin ve sağlıklı kirpiklerin büyümesine yardımcı olarak gözlerinizi karşı konulmaz hale getirebilir. 【En iyi Kirpik Özü Bakım Çözümü】 : Kirpik bakım çözümü kirpik foliküllerinin büyüme ortamını iyileştirebilir, saç büyümesini aktive edebilir, mikrosirkülasyonu düzenleyebilir ve kirpikleri teşvik edebilir growth.It kısa, sarı ve kırılgan kirpikler gibi yaygın sorunları etkili bir şekilde çözebilir. 【Sağlık ve Beslenme】 : Kirpik özü, en küçük kirpiklerin büyümesini teşvik edebilen ve büyümelerini ve büyümelerini teşvik edebilen besinler bakımından zengindir. fullness.As ek bir avantaj, kirpiklerin kırılganlığını çözer ve onları daha güçlü hale getirir.Rahatsız edici sahte kirpiklere elveda diyebilirsiniz. 【Cilt dostu ve Tahriş edici olmayan】 : Besleyici kirpik büyüme serumumuz hipoalerjeniktir ve benzer kirpik serumu ürünleri gibi hassas cildinizi tahriş etmez. 【Kullanımı Kolay】 : Her sabah ve akşam kirpik büyüme destekleyici serumumuzu kullanın ve üst ve alt göz kapaklarına uygulayın.Ardından, kirpik büyüme serumunu kökten üste uygulayın.Son olarak, tamamen emilmesine izin vermek için gözlerinizi iki dakika kapatın.Özellik : 1. Kirpik köklerini besler : küçük moleküler peptidlerle, kirpiklerin en iç tabakasına hızla nüfuz edebilir ve uzun süre kıvrılmış halde tutabilir. 2. Kirpikleri ince yapın, makyajsız bile, kirpikler uzun, ince ve kalındır. 3. Doğal kıvırma : zengin beslenme kirpiklerin ömrünü uzatabilir ve kirpikleri uzun süre kıvrılmış ve kalın tutabilir. 4. Saç köklerinin büyüme ortamını iyileştirin, saç büyüme fonksiyonlarını etkinleştirin, mikrosirkülasyonu düzenleyin ve kirpik büyümesini teşvik edin. 5. Hafif serum, güvenli ve tahriş edici değildir, kirpiklere ve cilde zarar vermez, rahat kullanabilirsiniz.Uzun süreli makyaj, takma kirpik ve rimel neden kırılgan kirpikleri olan kişiler için Tasarlanmış 5 ml Renk : Şeffaf ve renksiz Fonksiyonu özellikler : Durumu : %100 Marka Yeni bir Öğe Türü : Kirpik Büyüme Serum Net İçerik : : .Kirpik kök hücrelerini aktive, kirpik uyanması ve kirpik için doldurmak beslenme kalın ve parlak kirpikler, kirpik uzatmak ve kirpik kırılması önlemek olun.Kirpikleri daha kalın ve daha uzun yapın, bu da kısa, sarı ve kırılgan kirpikler gibi yaygın sorunları etkili bir şekilde çözebilir.Paket listesi : 1 x Kirpik Büyüme Serumu 1 x Manuel.

Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif

Difeel Sıcak Yağ Pro-Büyüme Saç Tedavisi 1.5 oz.
  • Son
Değerlendirme:

Difeel Sıcak Yağ Pro-Büyüme Saç Tedavisi 1.5 oz.

Saç Büyümesi için Sıcak Yağ Tedavisi : Bu büyüme yanlısı sıcak yağ tedavisi, sağlıklı saç büyümesini teşvik etmeye yardımcı olan güçlendirilmiş, güçlendirici bir fo

₺ 12.70