• Son
Mandala El Sanatları 12 14 16 18 20 22 Ölçer Anodize Takı Yapımı Boncuk Çiçek Renkli Alüminyum Zanaat Tel (18 Ölçer, Bakır)

Mandala El Sanatları 12 14 16 18 20 22 Ölçer Anodize Takı Yapımı Boncuk Çiçek Renkli Alüminyum Zanaat Tel (18 Ölçer, Bakır)

Buyers rating:
₺ 0.00

Sayısı

Katı alüminyumdan el sanatları için bükülebilir ve renkli Tel; Yumuşak, esnek ve yumuşak; Renkli ve parlak; Hava koşullarına dayanıklı ve korozyona dayanıklı; iç ve dış mekan kullanımı için Yapılmış ücretsiz Pas ve kararma; Uysal ve dayanıklı; eğmek ya da kesmek Kolay; Evlenir ve ücretsiz leke; Kink-free; 18 veya daha fazla AWG İnce teller veya düşük 16 AWG ile ölü yumuşak ve kalın telli zor yarısıdır.Çok YÖNLÜ : Heykel, tel dokuma, dekorasyon, işçiliği, boncuk, takı yapma, düzenleme, bahçe, çit tamiri, amatör eğitim, ya da sarma için şekillendirme Tel; heykeller, kolyeler, mücevher şal kolye, bilezik, küpe, süs, örgü, chainmail, oyuncaklar ve sanatsal projeleri DİY yapmak için Harika; çiçek.Parlak ve canlı renkler; Sürekli uzunluk ve tutarlı renk; Kaplamalı aletlerle bükülürken veya parçalanırken renklerin soyulması kolay değildir;.Ekstra uzun : 1 renkli rulo seti; Makara ambalajını dağıtmak kolaydır; Bilgisayar çözünürlüğü ve fotoğraf ışığı ayarı nedeniyle renklerin görüntülerden biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın; Renkler farklı partilerden biraz farklıdır;.Eloksallı alüminyumdan yapılmıştır.Sağlam alüminyum, ancak şeklini koruyabilir.Pas ve kararmaz ücretsiz.İç ve dış mekanlarda.Dövülebilir ama dayanıklı.Parmak dostu, kesilmesi ve bükülmesi kolaydır.Heykeller, güneş yakalayıcılar ve rüya yakalayıcılar.Çelenkler, askılar, bardak altlıkları ve peçete halkaları.Resim çerçeveleri ve tutucular.Harfler ve tel desenleri.Süs Eşyaları, bebek çerçeveleri ve kostüm süslemeleri.Amatör tellerin sarılmasını ve şekillendirilmesini öğretmek.Kostüm yapımı ve sunhat ağzına kadar.Kolye ve takılar oluşturmak için değerli taşların etrafına sarın.Bükülmüş tel halkalar.Sanatsal kolyeler.Bileklik ve manşet bilezikler.Dangle küpeler.Zincir posta takıları.Çit onarımı.Çiçek teli.Bahçe sanat projeleri.Kuş besleyiciler.Renkli ve dayanıklı örgü. 0.025 " / 0.64 mm / 22 Ölçer. 0.032 " / 0.8 mm / 20 Ölçer. 0.04" / 1mm / 18 Ölçer. 0.052 " / 1.3 mm / 16 Ölçer. 0.064" / 1.6 mm / 14 Ölçer. 0.081" / 2mm / 12 Ölçer.

Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif

Kuumba, Pikaki Lei'yi Kuumba Yapımı,1/8 oz yaptı.
  • Son
Değerlendirme:

Kuumba, Pikaki Lei'yi Kuumba Yapımı,1/8 oz yaptı.

Temiz notaları olan tropikal, çok tatlı olmayan bir Yasemin.Sıradışı ve heyecan verici.Saf niyetle, elle, küçük partiler halinde yapılan ürün.Sonuçlar farklı olabilir...

₺ 0.00