• Son
20/40 / 60KA Dalgalanma Koruyucusu, Dalgalanma Koruyucu Cihaz 4 P Anti‑Thunder İkincil Parafudr 385VAC Otomasyon Kontrolü için(60KA)

20/40 / 60KA Dalgalanma Koruyucusu, Dalgalanma Koruyucu Cihaz 4 P Anti‑Thunder İkincil Parafudr 385VAC Otomasyon Kontrolü için(60KA)

Buyers rating:
₺ 0.00

Sayısı

【MÜKEMMEL tasarım】 : Modüler eklenti tasarımı : koruyucu elektrik kesintisi olmadan değiştirilebilir, bakım basit ve kullanışlıdır, taban tekrar kullanılabilir, bakım maliyetlerini düşürür. 【KULLANIMDA GÜVENLİK】 : PBT alev geciktirici kabuk, kabuk, yangın tehlikelerini etkili bir şekilde önleyen güvenli alev geciktirici PBT malzemeden yapılmıştır.Bu aşırı gerilim koruyucu cihaz, daha güvenli ve güvenilir çalışmasını sağlar. 【VİSİBLE WİNDOW】 : 4 P dalgalanma koruyucusu, görsel pencere ile, ekran penceresi yeşil ise normal çalışıyor, kırmızı arıza olduğunu ve değiştirilmesi gerekiyor.Kullanışlı ve pratik, sizi memnun etmeyi umuyoruz. 【GENİŞ UYGULAMA】 : Kağıt yapımı, gıda, çimento, kimya, metalurji ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılan fotovoltaik güç dağıtımı, güç dağıtım kabini, makine dairesi izleme için kullanılan dalgalanma koruyucusu. 【EASY INSTALLATİON】 : Anti-thunder ikincil parafudr 100 % yeni olduğunu, Koruma Seviyesi : IP20. ribaund toka tasarımı ile, ribaund toka ile kurulumu kolay, kılavuz rayı üzerine sabitlenebilir.Fotovoltaik enerji dağıtım, Elektrik Dağıtım Dolaplar, bilgisayar odası izleme, aynı zamanda yaygın olarak kağıt yapımı 1‑thunder Özelliği : ikincil koruma dalga Dalgalanma koruma anti yöntemleri, su temini, Belediye idaresi, gıda, çimento, kimyasallar, baskı ve boyama, metalurji, maden, Plastik Makine ve diğer elektrikli döndürme ve otomasyon kontrol alanlarında kullanılan kullanır. Ribaund toka tasarımı, ribaund toka ile kurulumu kolay, kılavuz rayı üzerine sabitlenebilir. 2. PBT alev geciktirici kabuk, kabuk, yangın tehlikelerini etkili bir şekilde önleyen güvenli alev geciktirici PBT malzemeden yapılmıştır. 3. Görsel pencere ile ekran penceresi normal çalışıyorsa yeşildir, kırmızı hatadır ve değiştirilmesi gerekir. 4. Elektrik şebekesine gök gürültüsü çarptığında, nanosaniye içinde düşük dirençli iletim elde edebilir ve voltajı belirtilen koruma seviyesine sınırlayabilir.Şartname : Öğe Türü : Dalgalanma Koruyucu Cihaz Malzeme : PBT, bakır Anma Gerilimi : 385 VAC Tepki Süresi :

Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif

19 Yatay Raf Montajı 1U Dalgalanma Şeridi
  • Son
Değerlendirme:

19 Yatay Raf Montajı 1U Dalgalanma Şeridi

HPSE12 P Özellikleri : Yatay veya dikey kurulum için tasarlanmıştır (12) 120 V / 15 A aşırı gerilim korumalı çıkışlar sağlar Hafif kompakt plastik gövde...

₺ 115.64
APWP6GC-SurgeArrest Dalgalanma Koruyucusu
  • Son
Değerlendirme:

APWP6GC-SurgeArrest Dalgalanma Koruyucusu

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7 / 24 kullanılabilen

₺ 0.00