• Son
Panduit FXTRP8NUHSNF062 QuickNet Kablo Demeti Kablo Takımı Aqua

Panduit FXTRP8NUHSNF062 QuickNet Kablo Demeti Kablo Takımı Aqua

Buyers rating:
₺ 0.00

Sayısı

Elyaf Tipi-OM3. Lif Sayısı-12. Standartlar Karşılandı-ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS Uyumludur veya aşar.Uygulama-Birden çok MPO tabanlı altyapı bileşenini LAN anahtarları, sunucular, patch paneller ve bölge dağıtım alanları gibi LC tabanlı bileşenlere bağlayın.Parça Özellikleri - Bu küçük kablolar israfı en aza indirir, kablo yönetimini optimize eder, dağıtımı hızlandırır ve esnekliği ve yönetilebilirliği artırır.Elyaf Tipi-OM3. Lif Sayısı-12. Standartlar Karşılandı-ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS Uyumludur veya aşar.Uygulama-Birden çok MPO tabanlı altyapı bileşenini LAN anahtarları, sunucular, patch paneller ve bölge dağıtım alanları gibi LC tabanlı bileşenlere bağlayın.

Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif

Audiovox SATRCA Xpress XM Uydu Radyo Kablo Demeti
  • Son
Değerlendirme:

Audiovox SATRCA Xpress XM Uydu Radyo Kablo Demeti

Sirive XM tak ve çalıştır uydu radyoları ile kullanım için mükemmeldir.Uydu radyonuzu aracınızın yardımcı çıkışına bağlayın.Minijack, radyonun otomotiv yuvasındaki ses �

₺ 125.98
GM 04-05 için Metra 70-2102 Radyo Kablo Demeti
  • Son
Değerlendirme:

GM 04-05 için Metra 70-2102 Radyo Kablo Demeti

Satış sonrası radyolar için amplifikatör entegratör sistemi 35 Watt veya daha az.Araç kablo demetine ve ön amplifikatöre takılır.Radyodaki araç kablo demetine takılır.Dahil ele

₺ 0.00
GM Orijinal Parçalar 90921799 Far Kablo Demeti
  • Son
Değerlendirme:

GM Orijinal Parçalar 90921799 Far Kablo Demeti

Dayanıklı dış kaplamalar, zorlu koşullara, titreşime, aşınmalara ve neme karşı korunmaya ve korunmaya yardımcı olur.Teller kolay kurulum için doğru renk kodludur...

₺ 0.00