• Son
KFıdFran Uç Kesme Pense 9 İnç Yüksek Kaldıraç Tel Kesici Pense Tırnak Çektirme Aracı ile Konfor Sapları (Endschneidezange 9 Zoll

KFıdFran Uç Kesme Pense 9 İnç Yüksek Kaldıraç Tel Kesici Pense Tırnak Çektirme Aracı ile Konfor Sapları (Endschneidezange 9 Zoll

Buyers rating:
₺ 141.40

Sayısı

[MALZEME] - Yüksek karbonlu çelikten imal edilmiştir.Uzun ömürlü dayanıklılık için dövme endüstriyel sınıf çelik bırakın. [ISIL işlem görmüş] - Ekstra sert kesme kenarı için sertleştirilmiş ve ısıl işlem görmüş kesme kenarları. [KONFOR KOLU]-Anti-kayma ve konfor kavrama için tasarlanmış daldırma plastik kolları, uzun süreli kullanım için el yorgunluğunu azaltır. [TASARIM ] - Yüksek kaldıraç tasarımı, kesime daha fazla güç sağlar edge.It kullandığımız gücü koruyacaktı.([DESIGN] - Das Design mit hoher Hebelwirkung verleiht der Schneide mehr Kraft.Es würde die Kraft sparen, die wir gebraucht haben. [UYGULAMA] - Çivileri çekmek, çelik tel, demir tel, alüminyum tel, alaşımlı tel, kablo bağı ve gitar teli gibi yumuşak telleri kesmek ve bükmek için uygundur.([ANWENDUNG] - Geeignet zum Hochziehen von Nägeln, Schneiden und Biegen von weichen Drähten wie Stahldraht, Eisendraht, Aluminiumdraht, Legierungsdraht, Kabelbinder und Gitarrensaite.KFid Fran Uç Kesme, 9 İnç Yüksek Kaldıraç Tel Kesici Pense Comfort Grips Specification ile Çektirme Aracı Çivi Malzeme : Yüksek Karbon Çelik Pense : Açık Boyutu PVCNippers 1 : *W*H(L)25 mm / odak alanı"Kenar Kesim Genişliği : 20 mm / 7.9"Toplam Boyut : 225mm x 48 mm x 20 mm / 8.86" x 1.89" x 7.9"Paket İçeriği : 1 x Uç Kesme Pliers Description. Yüksek karbonlu çelikten imal edilmiştir.Damla dövme endüstriyel sınıf çelik ve uzun ömürlü dayanıklılık ve yüksek mukavemet için ısıl işlem görmüş.2. Kaymaz ve rahat tutuş için tasarlanmış daldırma plastik kulplar, uzun süreli kullanım için el yorgunluğunu azaltır.3. Yüksek kaldıraç tasarımı, kesme kenarına daha fazla kuvvet sağlar.Kullandığımız gücü koruyacaktı. 4. Çivileri çekmek, çelik tel, demir tel, alüminyum tel, alaşımlı tel, kablo bağı ve gitar teli gibi yumuşak telleri kesmek ve bükmek için uygundur.Description in German Endschneidezange 9 Zoll Drahtschneider mit hoher Hebelwirkung Nagelzieherwerkzeug mit Komfortgriffen[MATERIAL] - Hergestellt aus Kohlenstoffstahl.Gesenkgeschmiedeter Industriestahl für lange Haltbarkeit.[WÄRMEBEHANDELT] - Gehärtete und wärmebehandelte Schneidkanten für extra zähe Schneidkanten.[KOMFORTGRIFF] - Die Griffe aus getauchtem Kunststoff für rutschfesten und bequemen Griff reduzieren die Ermüdung der Hand für den Langzeitgebrauch.[DESIGN] - Das Design mit hoher Hebelwirkung verleiht der Schneide mehr Kraft.Es würde die Kraft sparen, die wir gebraucht haben.[ANWENDUNG] - Geeignet zum Hochziehen von Nägeln, Schneiden und Biegen von weichen Drähten wie Stahldraht, Eisendraht, Aluminiumdraht, Legierungsdraht, Kabelbinder und Gitarrensaite.

Daha fazla bilgi

Material:
High Carbon Steel, PVC
Nippers Open Size:
25mm / 0.98
Cutting Edge Width:
20mm / 0.79
Total Size:
225mm x 48mm x 20mm / 8.86 x 1.89 x 0.79(L*W*H)
Package Content:
1 x End Cutting Pliers :
Description:
1. Made of high carbon steel. Drop forged industrial grade steel and heat treated for long-lasting durability and high strength. :
2. The dipped plastic designed handles for anti-slip and comfort grip, reduces hand fatigue for long-term use. :
3. High leverage design provides greater force to the cutting edge. It would save the strength we used. :
4. Suitable for pulling up nails, cutting and bending soft wires such as steel wire, iron wire, aluminum wire, alloy wire, cable tie and guitar string. :
Description in German :
Endschneidezange 9 Zoll Drahtschneider mit hoher Hebelwirkung Nagelzieherwerkzeug mit Komfortgriffen :
[MATERIAL] - Hergestellt aus Kohlenstoffstahl. Gesenkgeschmiedeter Industriestahl für lange Haltbarkeit. :
[WÄRMEBEHANDELT] - Gehärtete und wärmebehandelte Schneidkanten für extra zähe Schneidkanten. :
[KOMFORTGRIFF] - Die Griffe aus getauchtem Kunststoff für rutschfesten und bequemen Griff reduzieren die Ermüdung der Hand für den Langzeitgebrauch. :
[DESIGN] - Das Design mit hoher Hebelwirkung verleiht der Schneide mehr Kraft. Es würde die Kraft sparen, die wir gebraucht haben. :
[ANWENDUNG] - Geeignet zum Hochziehen von Nägeln, Schneiden und Biegen von weichen Drähten wie Stahldraht, Eisendraht, Aluminiumdraht, Legierungsdraht, Kabelbinder und Gitarrensaite. :

Kategorisinde en iyi teklif

Hilal 8 Yan Kesme Katı Ortak Pense-508CVNN
  • Son
Değerlendirme:

Hilal 8 Yan Kesme Katı Ortak Pense-508CVNN

Elektrik işleri için tasarlanmıştır.Elektronik indüksiyonla sertleştirilmiş, dayanıklı ve keskin yan kesme kenarları.Dövme alaşım çeliğinden yapılmış.Cilalı kafa.Çift da

₺ 0.00
Hilal 100010VN 10-1 / 4 Düğme Pense Çit Aracı
  • Son
Değerlendirme:

Hilal 100010VN 10-1 / 4 Düğme Pense Çit Aracı

Tel çitlerin yapımı ve bakımı için tasarlanmıştır.Üç tel kesicili, boru kulplu ve burnun uç ucundaki dişleri olan düz burun.Elektronik indüksiyonla sertleştirilmiş elle bile

₺ 66.14