• Son
Akupunktur Fizyoterapi masajı, Rölyef Ağrı Terapötik el Masajı Teşvik için Kas Relax için Ev için Ofis

Akupunktur Fizyoterapi masajı, Rölyef Ağrı Terapötik el Masajı Teşvik için Kas Relax için Ev için Ofis

Buyers rating:
₺ 31.40

Sayısı

Kollar, boyun, bacaklar, göğüs, köprücük kemiği ve ağrılı kaslar dahil olmak üzere herhangi bir vücut tipi ve kas için uygundur.Ergonomik tasarım, kavramayı rahatlatır ve minimum çaba ile derin tetik noktası masajı elde etmek için hassas basınç sağlar.Egzersiz sonrası masaj için harika bir araç, laktik asit ve kas ağrısını hafifletmeye yardımcı olabilir, bu da egzersiz yaptıktan sonra harika bir rahatlama sağlar.Gerginlik baş ağrılarını hafifletir ve ağrıyan, gergin veya aşırı çalışan kaslardaki ağrıyı hızlı bir şekilde hafifleterek mükemmel masaj sağlar effect.It kan akışını uyarmaya, kas ağrısını rahatlatmaya ve pozitif enerji alanını serbest bırakmaya yardımcı olabilir.Özellik : 1. Egzersiz sonrası masaj için harika bir araç, laktik asit ve kas ağrısını hafifletmeye yardımcı olabilir, bu da egzersiz yaptıktan sonra harika bir rahatlama sağlar.2. Ergonomik tasarım, kavramayı rahatlatır ve minimum çaba ile derin tetik noktası masajı elde etmek için hassas basınç sağlar.3. Gerginlik baş ağrılarını hafifletir ve ağrılı, gergin veya aşırı çalışan kaslardaki ağrıyı hızla hafifleterek mükemmel masaj etkisi sağlar.4. Kollar, boyun, bacaklar, göğüs, köprücük kemiği ve ağrılı kaslar dahil olmak üzere herhangi bir vücut tipi ve kas için uygundur.5. Kan akışını uyarmaya, kas ağrısını rahatlatmaya ve pozitif enerji alanını serbest bırakmaya yardımcı olabilir.Nasıl Kullanılır : Masaj kafasını masaj tabancasına takın ve acıttığı her yere basın.Yeterince güçlü değilse, daha sert ve daha güçlü bastırın.Şartname : Öğe Türü : Derin Doku Masaj Aleti Malzeme : Paslanmaz Çelik, Plastik Uygulanabilir Parçalar : Kollar, boyun, bacaklar, sırt, göğüs, köprücük kemiği, herhangi bir ağrılı kas dahil olmak üzere herhangi bir vücut tipi ve kas için uygundur.İşlev : 1. Bel ağrısı2. Üst ve orta sırt ağrısı3. Kronik boyun veya kalça ağrısı4. Egzersiz sonrası kas ağrısı5. Gerilim baş ağrısı6. Vücudun hemen hemen her yerinde yumuşak doku ağrısı7. Kan akışını uyarmaya, kas ağrısını rahatlatmaya ve pozitif enerji alanını serbest bırakmaya yardımcı olabilir.Boyun, sırt, omuzlar, bacaklar ve ayaklar için mükemmeldir.8. Tetik noktası masaj aleti fiziksel durumunuzu iyileştirebilir ve kan dolaşımını teşvik edebilir.9. İş sonrası kompleks bölgesel dinlenme : dinlenmek kaslar ve eklemler, serbest basınç ve vücut tarafından neden olduğu ağrı gidermek. (Özellikle ayak tabanlarındaki meridyen noktaları) Paket Listesi : 1 x Masaj Aleti.

Daha fazla bilgi

Item Type:
Deep Tissue Massage Tool
Material:
Stainless Steel, Plastic 
Applicable Parts:
Suitable for any body type and muscles, including arms, neck, legs, back, chest, collarbone, any sore muscles.
Function:
 
1. Low back pain :
2. Upper and middle back pain :
3. Chronic neck or hip pain :
4. Muscle pain after exercise :
5. Tension headache :
6. Soft tissue pain in almost any part of the body :
7. It can help stimulate blood flow, relax muscle soreness, and release positive energy field. It is great for the neck, back, shoulders, legs and feet. :
8. The trigger point massage tool can improve your physical condition and promote blood circulation. :
9. Myofascial relaxation:
relax muscles and joints, release pressure after work, and relieve pain caused by the body. (Especially the meridian points on the soles of the feet)
Package List:
1 x Massage Tool :

Kategorisinde en iyi teklif