• Son
John N. Hansen: 12 Volt Hava Kompresörü

John N. Hansen: 12 Volt Hava Kompresörü

Buyers rating:
₺ 0.00

Sayısı

12 Voltluk araç sistemlerinde çalışır.Salları, spor toplarını doldurmak için adaptörler içerir.Kolayca saklar.Doğru okumalar için hava göstergesi.Yıllarca kullanım için kalite.12 Voltluk araç sistemlerinde çalışır.Salları, spor toplarını doldurmak için adaptörler içerir.Kolayca saklar.Doğru okumalar için hava göstergesi.Yıllarca kullanım için kalite.Ürün Açıklaması 15442 Özellikler : - Hava kompresörü.-Araç lastiklerinizi doldurmak için araç çakmağınıza takılır.-Bisiklet lastikleri, spor topları, sallar vb. İçin adaptörlerle birlikte gelir.- Kolayca saklar.Üreticiden 12 V Hava Kompresörü.Araç lastiklerinizi doldurmak için araç çakmağınıza takılır.Bisiklet lastikleri, spor topları, sallar vb.İçin adaptörlerle birlikte gelir.Kolayca saklar.

Daha fazla bilgi

Kategorisinde en iyi teklif

QuickNet Gövde Kablo Grubu, Fiber Tipi: OM5+
  • Son
Değerlendirme:

QuickNet Gövde Kablo Grubu, Fiber Tipi: OM5+

Fiber Türü : OM5+.Bağlayıcı Tipi : Pan MPO Kadın.Direnç Özellikleri : Aleve Dayanıklıdır.Standartlar Karşılandı : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6045 (FOCIS5), TIA / EIA5

₺ 0.00
OEM Bryant Nemlendirici Ped 324897-761
  • Son
Değerlendirme:

OEM Bryant Nemlendirici Ped 324897-761

Boyut : 9" x 93 / 4" x 11 / 4".Değiştirir Ped : 324897761 Her ısıtma mevsiminden önce değiştirin.Orijinal Bryant / Taşıyıcı Değiştirme Pedi.Yedek Bryant / Taşıyıcı / Pay

₺ 0.00
Bireysellik Kültü Erkek Rocker Slim
  • Son
Değerlendirme:

Bireysellik Kültü Erkek Rocker Slim

%100 Pamuk.İthal.Fermuar kapatma.Sadece El Yıkama.Düşük artış.Slim fit.Rahat bir bel ve alçak bir yükseliş ile ince stil.Bu rocker slim, renkli işleme, yırtılma ve onarıma sahi

₺ 0.00