• Son
Prettyia 2X Akrilik Ekran Yükseltici Standı Temizle Ekran Standı Raf için Koleksiyon Pops Rakamlar, Cupcakes, Parfümler

Prettyia 2X Akrilik Ekran Yükseltici Standı Temizle Ekran Standı Raf için Koleksiyon Pops Rakamlar, Cupcakes, Parfümler

Buyers rating:
₺ 129.40

Sayısı

Yüksek kaliteli akrilik malzemeden yapılmış, sağlam ve dayanıklıdır.Figürinler, mücevherler, sanat el sanatları, koleksiyonlar, minyatürler, modeller, bebekler, ödüller ve kupalar sergilemek için uygundur.Masa üstü veya tezgah üstü serbest duran.Sevdikleriniz ve arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye.Ev, iş veya showroom kullanımı için uygun, net ve güzel tasarlanmış teşhir standları.Açıklama : - Figürinler, mücevherler, sanat el sanatları, koleksiyonlar, minyatürler, modeller, bebekler, ödüller ve kupalar sergilemek için uygundur. - Masa üstü veya tezgah üzerinde serbest duran. - Yapılan prim akrilik malzeme, solida ve istikrarlı. - Ev, iş veya showroom kullanımı için uygun net ve güzel tasarlanmış ekran standları. - Sevdikleriniz ve arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye.Şartname : - Malzeme : Akrilik-Renk : şeffafpaket İçerir : (2 paket)1 x Akrilik ekran standımağazamızı seçtiğiniz için çok teşekkür ederiz.Lütfen satın almadan önce açıklamadaki ürünlerimizin ayrıntılarını dikkatlice kontrol edin.Teşekkürler!.

Daha fazla bilgi

- Material:
Acrylic
- Color:
Transparent
Package Includes:
(2 Pack) :
1 x Acrylic Display Stand :
We greatly appreciate you for choosing our shop. Please check the details of our products in the description carefully before your purchase. Thanks! :

Kategorisinde en iyi teklif

Masa Üstü Rustik Ahşap ve Metal Yükseltici Seti
  • Son
Değerlendirme:

Masa Üstü Rustik Ahşap ve Metal Yükseltici Seti

Set başına üç.Ahşap bir üst ile metal çerçeve.Rustik görünüm.Bu rustik ahşap ve metal yükseltici seti, perakende sunumunuza yeterli yükseklik katacaktır.Üçünü birlikte kul

₺ 127.50