• Son
JYHQ LAIXIN kadın Tırnak Sanat Yumuşak Uygulama Eller Esnek Silikon Protez Eller Manikür Araçları-Parmaklar Bükülebilir

JYHQ LAIXIN kadın Tırnak Sanat Yumuşak Uygulama Eller Esnek Silikon Protez Eller Manikür Araçları-Parmaklar Bükülebilir

Buyers rating:
₺ 12.98

Sayısı

Uygulanabilir : Ekran için en iyi seçim,Ürünlerinizi pencerede, tezgahta, katmanlı ekran standında veya zeminde görüntülemek için kullanabilirsiniz.Kazaklar, Tişörtler, ceketler, elbiseler, gömlekler, üstler ve aksesuarlar için idealdir. Use İÇİN KULLANIN : Vitrinde değerli bilezik, yüzük, kol saati, eldiven görüntüleyin. ELEGANT ZARİF tasarım : Mücevherleri fantastik hale getirin ve müşterinin dikkatini çekin. FEATURES ÖZELLİKLER : Yetişkin kadın ellerinin oranı ile aynı boyutta, Gerçekçi, yumuşak dokunuşla tasarlanmıştır ve serbestçe bükülebilir. OCCASİON FIRSAT : Tırnak sanat pratiği, boyama modeli, sahne sahne, fotoğraf çekimi ve mağaza süslemeleri için.Açıklama : - ELEGANT ZARİF tasarım : Mücevherleri fantastik hale getirin ve müşterinin dikkatini çekin.-USE İÇİN KULLANIN : Vitrinde değerli bilezik, yüzük, kol saati, eldiven görüntüleyin.-MATERİAL MALZEME : Yüksek elastikiyet, yüksek mukavemet, yüksek esneklik ile sıvı silikon kauçuktan yapılmıştır.Güvenli ve toksik olmayan.-FEATURES ÖZELLİKLER : Aynı boyutta yetişkin kadın ellerinin oranı ile tasarlanmış, Gerçekçi, yumuşak dokunuş ve serbestçe bükülebilir.- OCCASİON AMAÇLAR : tırnak sanat uygulama İçin, boyama modeli, sahne sahne, fotoğraf çekimi ve dükkan süslemeleri.Şartname : - Malzeme : Sıvı Silikon Kauçuk-Boyut : Yaklaşık. 29x7 cm/11.42x2. 76 inç - Bilek Çevre : 11. 5x18 cm / 4. 53x7. 09 inçpaket Içerir : 1 Çift Tırnak Sanat Uygulama Hands Services : Biz mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmak için en iyi ürünleri sunmak için kararlıyız.Müşteri her zaman ilk kişidir.Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen ve biz tüm sorunları çözmek için 24 saat içinde size cevap verecektir.Not : Tüm ürün boyutları manuel ölçüm, küçük bir hata varsa, lütfen anlayın.Farklı bilgisayar monitörleri, çekim koşulları ve diğer faktörler nedeniyle, ürün görüntüleri ve ayni bazı renklere neden olabilir, gerçek çekim için ürün resimleri, lütfen satın almaktan çekinmeyin.Ürün içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size hizmet etmekten mutluluk duyarız, lütfen ürün açıklamasını okuyun, mutlu bir alışveriş diliyorum!.

Daha fazla bilgi

- Material:
Liquid Silicone Rubber
- Size:
Approx. 29 x 7cm/11.42 x 2.76inch
- Wrist Perimeter:
11.5 x 18cm/4.53 x 7.09inch
Package Includes:
1 Pair Nail Art Practice Hands :
Services:
We are committed to providing the best products to provide you with the perfect shopping experience. Customer is always the first one. If you have any questions, please feel free to contact us and we will reply you within 24 hours to solve all your problems.
Note:
All product sizes are manual measurement, if there is a small error, please understand.
Due to different computer monitors, shooting conditions and other factors, product images and in-kind may lead to some color, product pictures for the actual shooting, please feel free to purchase. :
If you have any questions about the product content, please feel free to contact us, we are happy to serve you :
Please read the product description, I wish you a happy shopping! :

Kategorisinde en iyi teklif